Ο Ίβυκος συμπληρώνει 40 χρόνια λειτουργίας και με μεγάλη χαρά σας προσκαλεί στην μουσικοχορευτική του παράσταση, την Κυριακή 14 Ιουλίου 2024 και ώρα 21.00’ μ.μ., στο θέατρο Δεξαμενής «Παντελής Ζερβός», στο Λουτράκι.
Θα παρουσιαστούν, συνοδεία δύο παραδοσιακών ορχηστρών, χοροί και τραγούδια από την Νάουσα, την Κρήτη, την Κέρκυρα, την Θάσο, την Χίο, την Λήμνο, την Σίφνο και την ευρύτερη περιοχή Λουτρακίου- Περαχώρας Κορινθίας
με τη συμμετοχή των τμημάτων: χορευτικής ομάδας, αρχαρίων ενηλίκων, Kυριών, κρητικών και εφηβικού.